Neler yeni

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

İnternet Şifresi Nasıl Değiştirilir?

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Yönetici
Webmaster
Katılım
20 Eki 2019
Mesajlar
1,398
Tepkime puanı
1
Puanları
38
Yaş
31
Konum
Adana
İnternet şifrenizi biliyorsunuz değiştirmek istiyorsanız veya bilmiyorsunuz sizde şifrenizi öğrenmek için değiştirmek istiyorsanız birkaç doğru adım ile internet şifresi nasıl değişir sorunuza kolayca çözüm bulabilirsiniz.

İnternet Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Eğer değiştirmek istediğiniz kablosuz internet şifresi değiştirme ise izleyeceğiniz birkaç doğru adım ile değiştirebilirsiniz. Öncelikle modeme bağlanmanız gerek. Modeme bağlanmak Ip adresleri ile gerçekleştirilir. Ip adresiniz modem kullanma kılavuzu orta veya arka sayfalarında yer alır.

Tarayıcınızı alın ve arama tuşuna Ip adresini aynı şeklide nokta koyarak yazıp girişi sağlayın. Modem ara yüz ayarlarına ulaştınız demektir. İkinci adım olarak ttnet internet şifresi değiştirme istiyorsanız kullanıcı adı ve şifre çıkacak daha önce kullanıcı adı ve şifrede bir değişiklik yapmadıysanız kullanıcı adınıza admin şifrenize de ttnet yazınız.Eğer ilk girişiniz ise şifreyi kabul etmiyorsa kullanıcı adına admin yazınız şifreyi boş bırakıp giriş yapınız. Peki, daha önce şifre ve kullanıcı adında değişiklik yaptıysanız modemin arkasında bulunan reset tuşuna, reset tuşu küçücüktür bir toplu iğne yardımı ile basınız bu durumda modemi resetlenecek unutmayınız.

Bu durumda kullanıcı adınız admin şifreniz ttneti deneyebilir veya şifreyi boş bırakıp denediğiniz takdirde giriş sağlamış olacaksınız. Şimdi menüyü bulup tıklayınız ve kablosuz ağ ayarları önünüze çıkacak. Buna tıklayınız ve istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi yazınız. İşlem bu kadar.

İnternet Şifresi Nasıl Değiştirilir? 1

Peki, internetiniz kablolu ise ara yüz ayarlarına girme işlemini burada da yapmalısınız. Modemden modeme değişen Ip adresinizi tarayıcınıza yazıp ara yüzde kullanıcı adı ve şifreyi girmelisiniz genellikle kullanıcı adı admin şifre ttnet veya boş bırakılıp giriş yapılır yoksa da üstte kablosuz internet şifresi için uyguladığımız işlemleri burada da tekrarlayınız. Bu bilgiler ile internet şifremi nasıl değiştirebilirim gibi bir sorunuz kalmayacaktır. Kolaylıkla kablolu veya kablosuz internet şifresi değiştirme işlemlerini gerçekleştirmiş olacaksınız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst