Neler yeni

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

YKS'ye Hazırlık

I
arkadaşlar 2 dörtlüklü bir şiir var 11 li hece ölçüsü bir tane de bent var bu şiirin nazım biri dörtlük müdür bent midir dahası kafiye şemasını neye kadar yapıyoruz üstelik nazım biçimiyle nazım şekli nedir
Cevaplar
1
Görüntüleme
137
Reviews
0
admin
admin
I
Üniversitede Erol Altaca ygs lys kpss Eğitim Seti (Full Set) 300 CD Bütün Dersler Artık Dershane Evinizde Ünidersite Nedir? Ünidersite nitelikli bir dershanede bahşedilen eğitimin tamamının, kişisel kullanıma uyarlandığı ÖSS Hazırlık Setidir Ünidersite eğitim setinin VideoCD'leri Erol...
Cevaplar
1
Görüntüleme
197
Reviews
0
O
I
arkadaşlar video izliyorum konu anlatımına çalışıyorum fem smetriden fakat anlamıyorum şu lanet dersi ne önerirsiniz? nasıl not çıkarabilirim?
Cevaplar
0
Görüntüleme
125
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bu sene yurtlarında kalıcam kuralları çok katımıdır her dediklerini yapmakmı gerekir sonuçta 20 yaşında adamım zorlamazlar es geçerlermi beni birde ortaöğretım yurdunda kalıcam baska yurt yok çünkü
Cevaplar
0
Görüntüleme
119
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar,ben sınava hazırlanıyorumeem veya makine mühendisliği düşünüyorumMühendislik(mf4) içinde geometrinin çok büyük bir etkisi varmışBenim geometrim ise 0 denecek kadar azBana hangi kaynakları önerirsiniz ve geometri için nasıl bir çalışma taktiği tavsiye edersiniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
146
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar burdan size bir kitap tavsiyesinde bulunacağım Mümin Sekman'ın Herşey Seninle Başlar adlı Kişisel gelişim kitabı ve herkesin okuması gerek bence ve sizlere de önermek için bu konuyu açtım Bu kitabı okuduktan sonra sürekli kendinizi geliştirmek ve hiçbirşeyi ertelemek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar ne yapayım ne edeyim anlamıyorum şu eşitsizlikleri ve mutlak değeri ! karekök 0'dan çalıştığım halde anlamıyorum ne yapayım
Cevaplar
0
Görüntüleme
132
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaslar istanbul bakirkoyde oturan veya gelebilecek olan 1 kisiye yegenin birey ders anlatim foylerini ve fem birey test kitaplarini hayrina verecez Alan ts dir Moderatorler kitlemezlerse sevinirim en azindan tasiyin ve linki profilden belirtin isteyenler ozel mesaj atsin bana
Cevaplar
0
Görüntüleme
151
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar bu sene ygs ve lys de geometride özellikle döndürme, kesme,bükme,katlama,simetri tarzı geçen senelere oranla oldukça fazla soru vardıBuna benzer tarzda soru içeren kaynak önerir misiniz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar sınava evde hazırlancam ilk senembaya bi konu bitirdim şu an ygsde anlamadığım bazı konuların çözümlü sorularına bakıyorumeylülden itibaren ekime kadar full ygs soru bankalarını çözeceğimama nasıl çalışıldığı hakkında pek bilgim yoksizler nasıl çalışıyorsunuz veya kazanmış olanlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Lise 3'e geçtim ve artık çalışmaya bi yerden başlamam gerek Tıp istiyorum, çalışırsam başarırım biliyorum ama ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok Sizden ricam şu; Bana rehber olacak biri gerek Yaşıt olabilir büyük olabilir Yani tam anlamıyla çalışmaya sıfırdan başlamak istiyorum...
Cevaplar
0
Görüntüleme
124
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba forumdaşlar, bu sene çoğumuz sınavlara gireceğiz, başarılı olmak için birbirimizle yarışacağız Çoğumuz çalışmaya başlamıştır bile, peki çalışma yöntemleriniz neler? Konu anlatımlı kitabı açıp, birkaç saat çalıştıktan sonra soru çözmek bana yeterli gelmiyor açıkçası İlk sınava yedi ay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar sayısal çıkışlıyım ama tmden gireceğimHedefim ankara hukukDiploma notum 306Şimdi ygs alan konularına tam hakim olmadan sayısal çalışmayı düşünmüyorumŞu an ygs ye girsem zamanıda yetiştirdiğim takdirde 1520 arası fen yaparımBenim hedefim ygs ye kadar lys konularınıda bitirmekYani size...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar ben önümüzdeki yıl tıp fakültesine gitmek istiyorum Bu sene olmadı Yaklaşık 7 bin kişiyle kaçırdım Tekrar mezun olarak gireceğim Ancak yaşadığım ilde mi dışarda mı okumak konusunda kararsızım Ve bir kaç kişi tıp kitaplarının çok pahalı olduğunu , yıllık 45 milyarı bulacağını, o...
Cevaplar
0
Görüntüleme
115
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bazı soruların cevapları işaretli bazılarının cevapları yoktur malesef cevap anahtarı kayıp arkadaşlar resimler çok olduğu için böyle yaptım hangi sayfadakini çözdüyseniz belirtin lütfen Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
cevap d yorumlama yapamadım
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar mezunum sayısalım tek eksiğim sosyal bilimler nasıl yapabilirim tarih coğrafyaya nasıl çalışabilirim yorumlarınızı bekliyorum elimde güvender ygs tarih ka fdd ygs tarih sb kavram yayınları ygs coğrafya ka fdd ygs coğrafya sb önerilerinizi bekliyorum temelim yok nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
mrb arkadaşlar moleküler bio ve genetiği düşünüyorum ama iş imkanlarının az olduğunu falan duydumbilen arkadaşlardan bilgi almak isterimmutlaka yurt dışına çıkmakmı gerekiyortürkiyede yüksek lisans ve doktora yapıp bi yerlere gelemezmiyizaramızda moleküler bio okuyan varsa lütfen bilgi versin
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
:lh4googleusercontentcomM%9Fraf1126
Cevaplar
0