Neler yeni

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Sınavlar ve Hazırlık

ÖSYS (YGS-LYS), KPSS, TUS, LES, ÜDS, YDS, KPDS, DGS, AÖF, PMYO, PMOM Sınavları hakkında paylaşım forumunuz

KPSS

Konular
1.2K
Konular
1.2K
I
  • iltasyazilim

YKS'ye Hazırlık

Konular
19.6K
Konular
19.6K

Askeri MYO

Konular
1.1K
Konular
1.1K
I
  • iltasyazilim

Yabancı Dil Sınavları

Konular
0
Konular
0
Yok

MTOK

Konular
118
Konular
118

Harp Okulları

Konular
2.2K
Konular
2.2K
I
  • iltasyazilim

Diğer Sınavlar

Konular
889
Konular
889
I
  • iltasyazilim
I
merhaba arkadaşım ygs ve lysye girmedi ama anadolu teknik mezunu sınavsız geçiş için ne yapmak gerekiyo bi 10 tl gibi bişi yatırılması gerekiyomuş o da pazartesi günü bitmiş sanırım başka bi çaresi yokmu özel okul vs gibi yada girilebilicek herhangi bir bölüm okul olabilirmi sadece üni girmesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Tercih yapıldığında diploma notunun getirdiği puan bir daha ki seneye düşüyor mu?
Cevaplar
0
Görüntüleme
121
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar bu sene sınava giricem hiçbişe bılmıyerek başladım çalışamya bi hafta iki konu çalışıp bitiriyorum ktüm konuları temmuzun sonu gibi konularım bitcek ağustosta soru cozmeye baslıcam ne yapmalıyımda rakiplerime fark atmalıyım ? tıp istiyorum bde soru cozerken cok sıkılıyorum 30 soru...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sa arkdaşlar okulun açılmasına 2 ay kaldı ben bu ıkı ayda tum ygs yı bıtırmek ıstıyorum matematikten 4konudayım diğer tüm derslerden ise 1konu şöyle bi program yaptım 1 hafta boyunca günde 2 konu matematik çalışsam mat biteröteki hafta kimya günde 2 konu oda bi haftada biter bunu hepsine...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar üniversite tercihi yapicam ancak kafama takılan bir soru var özel üniversitelerden tercih yapicam hep ve mesela ygs puani ile alirken devletteki üniversiteler mf ile aliyor o bölüm için ve yatay geçiş yapıp başka özel üniversiteler yada devlet üniversitelerine geçişte sıkıntı yaşar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba 11e gectim Meslek arastiriyorum aklimda pilotaj ve makina muh Var iyi yerler hep ilk13ten basliyor Cok mu zor bu siralamalar? Simdi baslasam sindire simdire gelir mi bu siralama?
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
merhabalarsay2 de 59432 oldum hep elektronik veya bilgisayar müh okumak istemiştim aksiliklerden dolayı sınavda performansımı gösteremedimşimdi ise kıbrıs üniversitelernden burslu elektronik ve bilg mühendislikleri (burslu) geliyor size sorum burslu mu yoksa diğer devlet ünivlerden inşaat...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
bu sene össde pmyonun istediği puanı aldım ama sağlıkla ilgili bi sorum var benim kasıklarda fıtık var ameliyat olmam lazım sizce bu bir sorun oluştururmu bu sağlık sorunu dışında saglıgımda herhangi bi sorun yok CEVAPLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Cevaplar
0
Görüntüleme
217
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Öncelikle Slm Arkadaslar Ben Össye Bu Sene Girdim 1990 Doğumluyum Bu Puanlardan Bişey Anlamadım Size Puanlarımı Yazsam Söylermisiniz Bana Polis Okuluna Girebilirmiyim Bu Puanlarla ? ÖSS Söz 1 : 175725 ÖSS Söz 2 : 153245 ÖSS Say 1 : 144405 ÖSS Say 2 : 0 ÖSS EA1 : 164207 ÖSS...
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar stresten ölmek üzereyim hergün bu konu yüzünden başıma ağrılar giriyor Sakaryada oturuyoruz ve ailemin maddi durumuda kötü o yüzden sakarya üniversitesinde uluslararası okumak istiyorum Benim puanım 298 sakaryanın 2 öğretim uluslararasıda 298 fakat gelin görünki sıralamam 91000...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar tercih konusunda her türlü soruyu bu konu altından bana sorabilirsiniz Önümde tercih kılavuzu hazır bekliyorum Başarılar
Cevaplar
0
Görüntüleme
139
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar acılanan bu tercih kılavuzu bıze yenı kontenjanları gosterır mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Selam arkadaŞlar 11, sinif ÖĞrencİsİyİm ve psİkolojİ bÖlÜmÜne gİrmek İstİyorumyabanci dİlİm Çok İyİ ve aslinda yabanci dİle gİrme dÜŞÜncemde var Ama kararim psİkolojİden yana Yorumlarinizi ve bİlgİlendİrmelerİnİzİ beklİyorum Şİmdİden teŞekkÜrler
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar ben mutlu eğtim dersanelerine(MED) bu dersane kamyo gitmemii engellermi ?? bazı dershaneler dinci olduklarına cemaate uye oldukları icin girmemizi engelliyor ya bu dersanede öyle birşey olurmu??
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız anlicanız boru gibi zam gelmiş
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Evet arkadaŞlar bİlgİsİ olan yazsin bu sene 4 Kez Öss ye gİrecem ama yenİ Öss sİstemİ nasil olacak kaÇ soru var zaman ne katsayi kalktimi en yÜksek puan kaÇ puana gÖremİ yoksa siraya gÖremİ tercİh yapacaz Şİmdİden teŞekkÜerler him bİde bu senekİnden 156 almiŞim :d rezİllİk
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
jandarma astsubay meslek yüksekokuluna kaç kişi alınacak ?mülakatlarına giren varsa anlatırsa sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
137
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar şu barajı 145169 olanlar tablo 4ten AÖF seçebiliyor bunlar tercih klavuzunda hangileri yada neyle gtösterilmiş hepsi 4 yıllık fakat AÖf hangileri yardım??diğer soru aşagıda
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
http:img404**************img4044007symipng Evet tek link Sisler adlı kullancının eklemesiyle elimize geçti: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
115
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Herkes bildiği belli saatlerde veya günlerdeki öss programlarını ve hangi kanalda, saat kaçta olduğunu yazarsa bundan herkes faydalanır diye düşünüyorum Ee artık tercihler başladı başlayacak
Cevaplar
0
Görüntüleme
105
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4