Neler yeni

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Liseler

Liseler hakkındaki sorularınız, sorunlarınız...

Lise'nizi Tanıtın

Lise'nizi Tanıtın
Konular
2K
Konular
2K

Açık Lise

Konular
0
Konular
0
Yok
I
Ben 10 sınıfa gidiyorum ve okulum bir buçuk saat uzaklıkta bundan dolayı hemen yakınımdaki bir liseye gitmek istiyorum Gitmek istediğim lisenin puanı 430 dan 363 e düşmüş ve 97 boş kontenjanı var, benim puanım ise 361 Bu okula girebilir miyim girmek için ne yapmalıyım lütfen yardım edin çok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
saat 1900 ı geçiyor nakil sonuçları mebgovtr den mi açıklancak?
Cevaplar
0
Görüntüleme
119
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşım spor salonunun soyunma odasında sigara içiyordu Ben hayatımda hiç içmedim beni gaza getirdi iç iç diye denemek istedim ve 1 duman içtim Sonra arkadaşım dışarı çıktı ben paramı alırken öğretmen girdi içeri burası sigara kokuyor dedi ve ağzımı kokladı ağzımın kokladığını anlayınca kapıyı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar okulun 11 12 9 sınıf puanları 400 üzeri ama 10 sınıf düşük oluyor vede girme şansı oluyor neden 10sınıf puanları düşük oluyor diğer sınıflara göre okulun normal puanı 420 ama 10 sınıf puanı 300320 80 boş yer var neden diğer sınıflara göre puan düşük oluyor bu açıdan 10sınıflarda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Öncelikle herkese Merhabalar; Ben bu yıl 8Sınıf'tan mezun oldumAma normal liselere gitmek gibi bir niyetim yok, o yüzden Askeri Lise'ye gitmek istiyorumİnternetten Askeri Liselere başvuru şartlarını okuyordum ve bütün başvuru şartlarına uyuyordum ama aklıma takılan 2 soru varBu yüzden siz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
156
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cevaplar
0
Görüntüleme
148
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba abilerim ablalarım, bu gün lisede 2yılıma başladım meslek lisesi lise 1 dönemim gerçekten berbat geçti teşekkür aldım ama cidden bu kadar karaktersiz insanın yanında dayanamıyordum, lise 1 öyle geçti zor bela her sabah kalkarken Allahım al canımı kurtulayım diyordum Bu gün lise 2'ye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Öncelikle herkese merhaba 11sınıf ogrencısıyım Merkezde oturuyorum okulum ilçede ordan gidip geliyodum yaklasık 19 km simdi evime 5 km yakındakı bı okula nakil oldumAma kafamda soru işaretleri var adapte felan konusu bu okuldakı arkadaslarım kardeşlerim gibi yanı kardeşten ote hocalarım cok iyi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Abiler hemen uzatmadan konuya giriyorum 1Ben ortason ögrencisiyim netim acıkcası süper degil (365) 2Elektronik okumak istiyorum 3Fenim Berbat(Tr ve Mat Süper Ötesi) 4Meslek lisesine gitme diyorlar yanarsın diyorlar düz git diyorlar 5Acıkcası bende Fen lisesine gidemiyecek kadar fm...
Cevaplar
0
Görüntüleme
155
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar lise sizcede çok tuhaf bir yer değilmiymiş nasıldı sizin liseniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Herkes lise 1 lise 1 diyor alışma olarak bizlerde belirli bolumlere dağıldık yenı ortamız ilk gun nasıl gectı benim : bısı gormedım bolum sectım eve geldım sımdı saat 730 da gitcez görcez
Cevaplar
0
Görüntüleme
115
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
abiler ablalar merhaba ben anadol lisesine gidioyorum malum ingilizce haftada 10 saat her gün görüyorum ingilizce öğretmeni öpretmenimz biraz hızlı anlatıyor ben konuları fazla anlayamıyorum eve gidiyorum çalışıyorum bu sefer de soru bulamıoyrum lütfen yardım int den böyle siteler var mı varsa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
evet arkadaşlar çevremde duyduğuma göre 2008 yılında (20072008)eğitim yılında sınıfta kalan arkadaşlara af çıkmış doğrumudur ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkdaslar bne 2 sene ust usste sınıf ta kaldım bu snee 1 zayıfla kaldım ama şu an cıraklık okuluna gıdıyorum duyduguma gore 2008 şu an kı bulundugumuz tarıhte af cıkabılırmıs konusuluyormus sadece daha karar verılmemıs sımdıden sonra af cıkmaz demeyın cıkar cunku cogunlugu akplıymıs cıkaralım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Lisede devamsızlık sınırı kaç gün bilen varsa yazabilir mi?
Cevaplar
0
Görüntüleme
121
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar söylediğim gibi lise 3 coğrafya dersiyle ilgili bir ödevim vargoogle da aradım bulamadımSoru şöyle;Küresel ısınmanın yer yüzüne ve canlılara etkileri nelerdir? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar atatürkçülüğün türk toplumu için önemiyle ilgili bir ödev lazım lütfen çok acil yardım edin (+rep)
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar meslek lisesi bilgisayar bölüm ü olan bi arkadas hangi öğretmenlkleri seçerse ek puan alır? tamamını söleyin
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
hiç mezun olupda işinden memlun olan varmı ? okul( KurttepeEml )
Cevaplar
0
Görüntüleme
129
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ben Şahsen Özlüyorum Bide Eve Yakındı Nerde O Günler
Cevaplar
0