Neler yeni

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

KPSS

I
Merhaba arkadaşlar seneye yapılacak olan kpss lise sınavına girmeyi düşünüyorum Bu yıl ek tercih yapmayı düşünoyorumŞimdik diyelimki üniversite çıktıSeneyeki olan sınava girebilirmiyim Bir sorun olurmu ? (2 yıllık üniversite )Ve üniversite bittikten sonra yine bu kpss lise sınavına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
134
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
100 Soruda TC 1982 Anayasası TC 1982 Anayasında Unutulmaması Gereken 30 Nokta! TC 1982 Anayasında Cankurtaracak 50 Püf Noktası KPSS Temel Yurttaşlık Bilgisi ile İlgili 100 ÇÖZÜMLÜ Test sorusu! KPSS İdare Hukuku ile İlgili Cankurtaracak 100 Püf Noktası ÇOK ÖNEMLİ 18 TARİH SORUSU VE...
Cevaplar
0
Görüntüleme
152
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
slm arkadaşlar Şimdi ben busitedeki dosyaları indirmek istiyorum ve hotfile'e üye olacağım ama benim internetim sınırlı indirdiğim doyalar benim kotamdan da düşer mi acaba? Bir de güzel ve kaliteli eğitim bilimleri ve gygk öğretim seti indirmek istiyorum nereden indirebilirim?
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sözleşmeli memur işten çıkarılma gibi bir durumu varmıNe gibi durumlarda işten çıkarılır
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar kpss 2019 memurluk için hazırlanmak istiyorum bursada varmı kaliteli bi yer biçok yer var ama en iyisibi istiyorum varmı tavsiyeleriniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
141
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba Kpss ile ilgili birkaç sorum olucak aslında sorular basit ama benim durum biraz karmaşık bu yüzden yeni konu açma gereksinimi duydum evet anlatmaya başlıyorum Arkadaşlar ben bu sene Türkçe öğretmenliği 3sınıfı okuyacağım ilk sorum(1) şu ki biz 3sınıftayken...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar KPSS sorularını bulabileceğim bir adres varmı
Cevaplar
0
Görüntüleme
135
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Kpss ye girecek arkadaslar sınava giris belgeleriniz geldimi 15 gunden az kaldi
Cevaplar
0
Görüntüleme
125
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar nasıl çalışabildiniz mi? Kaç net yapıyosunuz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlarkapss başladı cumartesi ilk oturuma girdim 50 net çıkarıtrım yetenekten ama kültürden 40 anca çıkar sizin nasılsıd? ingizilcede zordu
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Sorulara ve cevaplara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz Sıcağı Sıcağına ftp:dokumanosymgovtr2006KPSS1SORULAR
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
kpss için elinde döküman olan arkadaşlar yardımlarınızı esirgemeyiniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Benİm 73 BekledİĞİm Gİbİ DeĞİl Ama ArkadaŞlarimdan Bu Sonucu Alanda Yokacaba Tarim KÖy İŞlerİ BakanliĞina Gİrebİlİrmİyİm?su ÜrÜnlerİnde Koruma Kontrol Genel MÜdÜrlÜĞÜne MÜhendİs Olarakbİde Master YapiyorumİnŞallah Olur
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız Kpss bugün açıklanmış herkezi gözü aydın mı (karanlık mı) Memur adayları umarım istediğiniz puanı alırsınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Zafer yayınlarını iyi deniyor Ve de başka kaynakları paylaşırsanız sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Kpss 1 in tercihleri ne zaman olucak bilen varmi?
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben Kpss Sınavına Hazırlanıyorum hayırlısıyla kpss 2 den 70 puan almak için kaç net yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz Saygılarımla
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar bu gunku kpss soruları bu gun saat kacta ve hangı sıtede acıklanırBırde kpss puanını hesaplamak ıcın bır program yok mu
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar o kadar kisi girdi sinava bakiyorumda kimse ilgilenmiyor gibi bunun basindada osym geliyor tabi eger aklinizda kalan sorular varsa yazinda en azindan ne yaptigimizi anlayalim benim aklimda kalmaktan cok aklima takilan sorular kutahya eskisehir savasindan sonra bilmem ne yapildi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar nasıl geçti sınavınız? Ben hiç çalışmadım öss de ki bilgilerimle girdim sınava Çok kolay geldi bana sınav Genel Kültürden boşum yok Genel yetenekten de 17 boşum var hepsi matematik Eee sözel öğrencisiyim sonuçta
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4