Neler yeni

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Kantin

I
Arkada$lar Bu Sene Üniversiteye Ba$lıyorumBöyle 1 Planım Var 1 Ünv Öğrencisi Nerde Çalı$abilir Ne Değin Para Kazanır? Derslerini Ne Denli Etkiler? İ$ Ba$vurularında Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar? Vs Daha Çoğaltabiliriz Tecrübesi Olan Yada Bu Konuyu Ara$tırmı$ Bilgisi Olan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
181
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
slm ben atatürk üni diş hekimliğini tercih etmeyi düşünüyorum lakin kafamda bazı sorular var yine de daha fazla üniversite ve bulunduğu il hakkında data almak istiyorum atatürk üniversitesini ve erzurumu nasıl? 5 yıl okurken skılmak tövbe etmek gibi durumlar olabilri mi? dostluk ortamı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
üniversitenin o bölümünün türkiyedek iyeri? yıldız,marmara ve istnbul üni e göre karşılaştırısak durumu enrdir??
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
üniversitenizin o birim hakkında data verebilrseniz çok ii olur? b ide üniversitenin o bölümünn türkiyedek i yeri ndir??
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar öss sonuçları açıklandıve makine mühendisliği yazmayı düşünüyorum lakin yeterli bilgim yokbiras araştırdım fakat alaka gösterirseniz bilen,tecrübeli yada okuyan birinden bişiler duymak bnm için mükemmel olur dokuz eylül alet yazicam fakat gelmeme olasılığı war o gelmesse çukurova...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar tercih yapacağım büyük kasaba alan tasarlama kâğıda dökmek istiyorum ama o kadar bilinmediği üzere sanırım kimse önermiyo odtu şbp nasıldır bilgi verirmisiniz, diğer üniversitelerden elbetteki bambaşka, öncelikli yinede mezun olunca ne iş yaparlar mimarlardan geri plana mı atılıyorlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar eminim forumda benim okuduğum şehirde okuyan yoktur fakat yine de şansımı tecrübe dedim zaten fakülte de 350 birey var bu vesileyle bu tarafa yani erzincan hukuk düşünen arkadaşlar varsa sakın yazmasınçünkü burada insan ünide okuduğunu anlayamıyor her yerde ediyorum sakın ola...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Buraya EskİŞehİr Osmangazİ Ünİversİtesİ Hakkinda Yorumlarinizi Yazabİlİrsİnİz
Cevaplar
0
Görüntüleme
132
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar izmir üniversitesi hakkında bilgisi olanlar biraz bana düşünce werebilir misiniz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
121
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
mrb bn saglık kurumları ısletmecılıgı dusunuyorum unıversıtede acaba ıs ımkanları gelırı nasıl asistan olabılrmısnz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Tüm Marmara üniversiteli Teknik Eğitim Fakulteli arkadaşlar burada yazışalım, dertlerimizi sorunlarımızı, sevinçlerimizi ve hüzünlerimizi burada paylaşalım Derslerden sonuları olanlar burada çözüme kavuşsun Ilk Önce ben de bir Teknik Eğitim Fakülteli 'liyim (TEF) 3 derslik Talaşlı üretim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ikiside 2 öğretim hangisi daha mantıklı bir karar olur artılarıyla eksileriyle açıklarsanız aslında faydalı olur ona kadar seçim yapıcam ve istanbulda yaşayan biriyim hangisiyle daha iyi harmoni sağlarım yardımcı olablirseniz fazla hoş olur
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Bu üni'de okuyanlar şehirden,üni ortamından fakültelerden derslerden vs bahsedebilirmi ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar özel üniversitelerin hangilerinde sınıfta kalsak bile bursumuz kesilmiyor bilginiz var mı?Bilkentte sınıfta kalsak bile bursumuz kesilmiyor bunu biliyorumda bilkent e gitmek içinde derece yapmak lazım sizin bildikleriniz var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlarManas Üniversitesi hakkında öğrenmek istediğim bir şey varÖsym tarafından yerleştirildikten daha sonra Manas Üniversitesi öbür bi sınav daha yapıyormuş bu imtihan nasıl bir şeydir zor mudur geçemessek ne oluyor üniversiteye giremiyor muyuz ?Sınav içeriği nedir ne soruyorlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
selamlama arkadaşlarMuğlamilas turizm ve otel işlet IIöğretim okuyacam da büyük olasılık, ilçe ve mektep hakkında data verebilirmisiniz(Kalacak yer yurt sorunu, ulaşım, okulun yeterliliği filan gibi )
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
BİLGİSAYAR VE ENFORMATİK MÜHENDİSLİĞİ Bilgisayar Bilimleri programında, bilgisayarla ilgili kuramsal ve uygulamada ortaya meydana çıkan veya çıkacak olan problemlerin çözümü ve ortadan kaldırılmasına dönük bir eğitim öğretim çalışması uygulanır Bu programdan mühendislerin data işlem...
Cevaplar
0
Görüntüleme
88
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ArkdaŞlar sayilsal2 siralamam 79823 İst dakİ Özel Ünİ lerİn %50 burslularini dÜŞÜnÜyorum lakin hİÇ bİrİ hakkinda bİlgİm değil araŞtiriyorum net bİŞe bulamiyorum sİzce bu Özellerde okumak nasildir (doĞuŞ, halİŞÇ, beykent) EĞİtİm kaltİesİ İyİmİdİr? Buralar tutuyosa okumu dersİnİz yoksa buralara...
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Tüm DOKUZ EYLÜL lüleri beklerimEğitimde fizik öğrt 4 sınıftayım bana gereklilik duyan herkese yardıma hazırım
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar tercihleri yapmada son safha gazi makina istiyorum gelmezse elektrik elektronik yazmayı düşünüyorum selçuk sakarya ktu erciyes kocaeli elektrik tıldız teknik elektrik ne yazmalıyım okuyan arkadaşlar asistan olursanız çoktan sağoln
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4