Neler yeni

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

İlköğretim

İlköğretim Öğrencilerinin Paylaşım Alanı

Ders Notları-Ödev İstekleri

Konular
0
Konular
0
Yok
I
Merhaba arkadaşlar ben okul temsiliciliğine aday oldum ve pazartesi günü konuşma yapılacak nasıl konuşabilirim (havuz yapacam de gibi cümleler söylemeyinYardım ederken müdür gibi kaba cümleler kullanmayın) yardım edin
Cevaplar
0
Görüntüleme
159
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar ben okul temsiliciliğine aday oldum ve pazartesi günü konuşma yapılacak nasıl konuşabilirim (havuz yapacam de gibi cümleler söylemeyinYardım ederken müdür gibi kaba cümleler kullanmayın) yardım edin
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Evet arkadaşlar kitap önerileriniz varsa çok iyi olurZor olursa sevinrimGüvender,imza,anafen,tudem,esen,ÖZDEBİR,Koza,Pergel,Dosya,Sınav,Körfez,İşleyen Zeka var bu yayınların her ders kitabından aldım Bu yayınlar dışında zor bir yayın öneriniz varsa mutlu olurum Bu arada 8 sınıf öğrencisiyim
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar ben 6 sınıf öğrencisiyim sözlülerden nefret ediyorum ne yapmalıyım
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhabalar Çocuklar, Forum sitelerine üye olmayı başarabildiniz mi?
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar Çok Basit *Yanınızdaki Konuşuyorsa Öğretmene Rahatsız Olduğunuzu Dersi Dinleyemediğinizi Söyleyin *Öğretmen Ders Anlatırken Soruya Doğruda Olsa Yanlışda Olsa Cevap Vermeye Çalışmalısınız *Öğretmenin Verdiği Ödevleri Tam Eksiksiz Yapmalısınız *Proje Ve Performans...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
yarın okul kaç ders
Cevaplar
0
Görüntüleme
125
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Öncelikle merhabalarBen Maltepe Ataköseoğlu İlköğretim Okulu (İlkokul)'nda 7Sınıfa gidiyorumEOkul sisteminde ders programına baktığımda bir dersimin seçmeli ders olduğunu görüyorum fakat biz o derste Görsel sanatlar dersini görüyoruz öğretmenlerimle konuşmadan size sormak istedim Teşekkürler iyi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
benim zorlandığım ders ingilizce dir peki ya sizin ???
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi önerebileceginiz 8sınıf Türkçe konu anlatımlı kitap önerilerinizi bekliyorum
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Evet arkadaşlar size bu konumda arkadaş seçimini anlatacağım Çok geçmeden anlatayım KURAL 1 Arkadaş Bulmak Tişörtünde lekeler olmasın Küfür etmesin Biraz saf bir çocuk olsun Arabesk rap gibi müzik türlerinden uzak dursunÇünkü bu müzik türü çok küfürlüdür ve saçmadır ( Saçma kısmı benim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
MERHABA ben 4sınıf öğrencisiyim ben öğretmenlerimin hepsini çok seviyordum fakat kendi sınıf öğretmenimi sevmiyordum ilk başlarda biraz şiddete başvuruyordu bana değil ama arkadaşlarıma şiddet uyguluyordu birinci dönem böyle geçti ikinci dönem ise öğretmenimiz bize söz verdi bir daha sizi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
8 sınıfa geçtim nasıl başarılı olurum malum teog felan işler zor tavsiyeniz varsa mesajınızı esirgemeyin teşekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Nakiller nezaman belli olcak ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Puanım 360 Gitmek istediğim okul normalde 340'tı ama tercih listemde hata yaptığım için gelmedi Nakillerde puanı 394 oldu ve kontenjanlar tıkandı kaldı Daha yüksekleri denedim, kontenjan var diye ama gelmediler Bugün yeni kontenjanlara baktım ve 6 kontenjan açılmış Diğer okullarda da 612 civarı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
yeni egitim sisteminde ilk dersten sonra gelenler yok yazılıyormuş acaba bu tam günmü yok yazılıyor yoksa izin kağıdı alıp derse girebilirmiyiz? anlayan kisiler cevaplasın kafasına gore yorum yapacaklar yorum yapmasın
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Puanım 312 Nakil istediğim okulun (A) grubu taban puanı 255 ve kontenjanı 36 Geçen haftalarda 0 kontenjanı olduğu için nakil taban puanı da yok Sizce bu okula naklim olur mu ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar e okula girmem gerekiyo giremiyorum okul değiştirdim numaramı bilmiyorum ne yapmalıyım okul daha başlamadı
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Kardeşimi adresimize en yakın okula kaydettirmiştik bugüne kadar o okula devam ettiBu saatten sonra okul değişimi mümkünmüdür?Ne yapılmalıdır?
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Kazanç ne kadar çok olursa olsun, tutumlu davranılmazsa para biriktirilemez » En ucuz enerji, tasarruf edilen enerjidir Üretimde süreklilik, enerjide tutumla olur Yaya gidilecek yere otomobille gitmeyelim Enerji daha güçlü atılımlar için birikimdir Damlaya damlaya göl olur...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4