Neler yeni

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Dersaneler

Dersaneler ve soru bankaları hakkında herşeyi burdan konuşalım.
I
arkadaşlar sizce hangi dershane en iyisi
Cevaplar
1
Görüntüleme
226
Reviews
0
mehmet73
M
I
Arkadaşlar Anadolu Yakası'nda (Kartal Pendik Maltepe) bu dershanelerden hangisine gittiyseniz sebepleriyle beraber artılarını ve eksilerini yazan mısınız ? Öğretmenler, verilen kaynaklar, etütler, deneme sınavları, dersin işlenişi vs bundan başka mezun grubuysanız ve seneye için kayıt...
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ankara üniversitesi
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
merhabalar bogazici uni de okuyan biri olarak hakkinda ogrenmek istediginiz her turlu konuda elimden geldigince yardimci olabilirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
acilen bir kanalda söylev yapan Milli eğitim Bakanı Hüseyin Çelik şu açıklamada bulundu:Eğer Mehmet Ali ağca hapise gönderilemezse Öss kalkarBu değin öğrencinin sinirine hakim olmak muhtemel değilHayırlı olsun
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
3 Tane 1 Rakamını Kullanıp Hertürlü Operasyon Yapma hakkına sahip olarak 6 yı Nasıl elde ederiz?Arkadaşlar Ivedi Yardımlarınızı BekliyorumŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER NOT:Bu İşlemin 5 Tane Çözüm Yolu Varmış Bitanesi FAKTÖRİYEL Kullanılarak yapılıyormuş Bana Geri Kalan 4 Yol gerekli
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar fizikten öss de çıkmıs elektrik soruları lasım fazla acele simdiden tesekkürler
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Özel Ders (İzmir) Öss ve OKS ’ ye Hazırlık Mektep Derslerine Takviye Elektrik Elektronik Mühendisliği 4sınıf öğrencisinden özel Matematik dersi verilir 5 takvim deneyim Ders saat ücreti 20 YTL Tel: 0 536 512 49 65 Mail: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar yıllardır çoğu dersanede çalışmış, yüzlerce öğrenciyi üniversite kazandırmış bir matematik öğretmeni olarak, özel dersin diğer alternatiflerden çok fakat fazla üstün olduğuna eminim özel ders lüx değildir dersaneye vereceğiniz paradan azıcık daha fazlasını vererek , yalnızca...
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
2005 öss de okulların öss ortalamalarını veya türkiye sıralamalarını bilen var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
slm arkadaslar basit gelsin hepinize sizlerden bir ricam olacak tezgâhtar olurmusunuz takvim ödevim vardı ( molla ibrahim ) diye bana tezgâhtar olurmusunuz en kısa zamanda bitirmem gerekli lakin bulamadım (( çelimsiz alırsam cok kotu olucak
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar yds'ye fransizcadan girecek arkadaslar, acil fransizca test testine ihtiyacim var elinde olan arkdaslar ulastirirlarsa cok sevinecegim simdiden sagolun
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
avrupa yakasında? iyi bir yer cok pahalı olmadan varmı öneriniz
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
selam arkadaşlar bana yardım edbilecek kimse varmı yıllık ödevimi yapamıyorum konusu (karaköklü sayılar üslü sayılar reel sayılar) lütfen takviye edinnnnnnnn
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cok basarılı bir arkadasım Öss için şimdiden hazırlanmakta, su anda lise ikinci sınfta Yazın iyi bir dershaneye baslamak istiyor fatkat fiziki durumu böylece iyi yok Bu konuda bir bilginiz varsa lütfen paylaşalım
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar bana ilköğretim 6 ıncı derslik matematik yaprak deneme lazımyardımcı olursanız sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ne olur şu konuyu yollasın biri Tentürdiyotun formülü ve yapılışıNe olur fazla acil gerekli
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar olacak olur ya lakin gencbilimcom daki öss yaprak testlerinin cevaplarını bulamadım acaba indirince çıkacakmı
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
beyler örnbu 185 puanı geçince puanımız adi bi üniversiteyi tutmazsa ne gibi alanlara yönelebilirzörn turizm oluomu barajı geçince??
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
matematik ve geometri sorularınızı bekliyoruz Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4